Wycieczki zagraniczne

Jeżeli mamy dużo czasu, a aktualnie nie remontujemy domu, nie wydajemy dzieci za mąż, nie wyjeżdżamy do sezonowej pracy, mamy ochotę na wycieczkę. Oczywiście wybierzemy opcję- wycieczki zagraniczne, i będziemy koncentrować się na takich hasłach, szukając miejsca odpowiedniego dla siebie. Bo wycieczki zagraniczne same w sobie stanowią dla każdego wielką atrakcje. Zawsze fajnie jest powiedzieć, że się było na Słowacji, chociaż przekroczyło się granice w jakiejś pipidówie i to tylko po to, aby kupić o wiele tańszy niż w naszym kraju alkohol, który potem postawimy na stole na imieninach, urodzinach, czy na imprezie u znajomych, zachwalając przy tym- dobre, przywiozłem z zagranicy, ze Słowacji ;).

I zawsze podczas rozmowy, gdy ktoś się będzie chwalił ostatnią wycieczka zagraniczna do Turcji (tak, tak, są jeszcze tacy, co to muszą się na imprezach rodzinnych poszczycić wczasami, nie odkryłam jeszcze po co), lepiej jest dodać co,s od siebie od siebie typu- „rzeczywiście, tak tam jest”, „byłem tam”, „no nie zgadzam się z tobą, mi się tam podobało” niż tylko stać i przysłuchiwać się. Ewentualnie można powiedzieć, że się tam zamierzamy wybrać w przyszłym roku, ale czym są plany a czym ich ziszczenie.

Choć wycieczka wycieczce nierówna, to mimo wszystko bardziej pożądane są zawsze wycieczki zagraniczne. Zarówno wśród starszych, jak i młodszych.