Portal społecznościowy na ogłoszenia

W ostatnim czasie największa popularnością w polskim internecie ciesza się tak zwane portale społecznościowe. Powstają coraz to nowsze społeczności, które potem lubia sie identyfikować i spotykać nawet w realnym świecie.  Nikt natomiast jeszcze nie wpadł na pomysł żeby zrobić portal społecznościowy na ogłoszenia.
Ja właśnie zamierzam coś takiego zrobić i już mam nawet wspólnika z którym bedziemy wszystko planowac i realizować. Wiemy już jaki kupimy do tego skrypt i mamy zamówiony specjalny hosting do utrzymania tego portalu. To ma być taki portal społecznościowy zawierający forum filmowe (Wrzucanie.pl) jakiego jeszcze nie było nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wszystko będzie tam można robić bez najmniejszych nawet opłat, a ogłoszenia będą moderowane i dodawane przez samych użytkowników, którzy będą za to zdobywać punkty oraz specjalne podziękowania.

Mamy też specjalny pomysł na to jak przyciągnąć naszych userów i przywiązać ich do siebie tak, aby nie chcieli już nigdzie indziej szukać swojego miejsca na ogłoszenia tylko u nas dodawali swoje anonse. Zawsze chciałem miec jakiś swój portal społecznościowy i czuje , że tym razem moje marzenie może sie urzeczywistnić i to szybciej niż myślę. Oczywiście będzie tam także forum i na nim także ludzie będą dodawać swoje oferty.