Ogłoszenia w internecie dla kobiet w ciąży

Pierwszym potwierdzeniem mojej ciąży był pozytywny test ciążowy , na którym były już bardzo widoczne dwie kreski. Poradzono mi abym zrobiła go w terminie miesiączki i to był bardzo dobry pomysł, bo wcześniej może być niewiarygodny. Kolejnym moim krokiem było zrobienie poziomu Beta HCG , który to wyszedł idealnie co do dni po owulacji. O tym też dowiedziałam się przeglądając ogłoszenia w internecie dla kobiet w ciąży.

To była wielka radość, tym bardziej,  że Beta HCG przyrastała książkowo. Pierwsza wizyta u lekarza była tydzień później ale bez USG. Na to badanie poszłam tydzień później. W szóstym tygodniu ciąży widać już było zarodek i biło serce. Dostałam kartę ciąży. Moja ciąża przebiegała pomyślnie i bez najmniejszych zakłóceń.

Dokuczały mi na początku bóle podbrzusza jak na miesiączkę, ale koleżanki piszą, że to normalne jednak w przypadku plamień konieczna jest wizyta u lekarza. Ja na szczęście plamień nie miałam. Dotrwałam do II trymestru i dziecko rośnie, ciąża rozwija się teraz prawidłowo. Początki są trudne i kobiety w ciąży mają wiele wątpliwości i pytań, ale mając wsparcie, łatwiej przejść ten czas. Mam nadzieję, że nic niepokojącego się już nie wydarzy do samego rozwiązania i ciąża przebiegnie łagodnie oraz tak jak powinna przebiegać. Nie mogę się już doczekać porodu i wiem, żę moje dziecko będzie miało wszystko czego zapragnie i nic mu nie zabraknie.

Jak ktoś chcę porozmawiać szerzej na ten temat to najlepiej zagadać na powyższym forum.