Ogłoszenia i anonse towarzyskie w internecie

Minęło piętnaście lat, odkąd powiedzieliśmy sobie z mężem sakramentalne tak. Były to takie dosyć burzliwe czasy w moim życiu i nawet cieszę się, że wtedy nikt nie znał jeszcze czegoś takiego jak ogłoszenia i anonse towarzyskie w internecie bo chyba bym z nich za bardzo korzystał i źle by się to skończyło.

Wydaje się jakby to było wczoraj… Niby niewiele się zmieniło, a tak naprawdę wszystko. Wciąż  się kochamy ale nasza miłość wygląda trochę inaczej niż te kilka miesięcy po ślubie. Wiadomo, praca , dzieci, schemat codziennego dnia, to wszystko upowszechnia miłość jednak my dalej jesteśmy sobie wierni i nie interesują nas żadne ogłoszenia i anonse towarzyskie w internecie. Potrafimy w dalszym ciągu rozmawiać ze sobą i się do siebie uśmiechać.

Oczywiście zdarzą się czasem jakieś drobne sprzeczki, ale zawsze potrafimy je rozwiązać i jeszcze nigdy nie mieliśmy tak poważnego kryzysu żebym musiał przeglądać anonse w poszukiwaniu nowej żony. Mam nadzieję, że tak zostanie już na zawsze i tylko śmierć nas będzie mogła rozdzielić.