Kręcenie teledysków z ślubów i wesel w Szczecinie

Na nowoczesne komórki można już instalować wszystko co się tylko chce. Są już nie tylko gdy, dzwonki czy teledyski, ale także zaawansowane edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne lub programy do prezentacji. Nie ma się co dziwić bo wszystko ulega miniaturyzacji jesli chodzi o elektronikę i informatykę. Jeszcze kilka lat temu to co mieści telefon trochę większy od pudełka zapałek musiało by byc zapakowane w kilka walizek.

Dzieciaki ściągają na swoje komórki różne fajne teledyski z najnowszymi piosenkami oraz filmiki. Inni całymi dniami pobierają dzwonki polifoniczne na swoje wypasione telefony komórkowe. Ja jednak chyba wolę bardziej ambitne zastosowania nowoczesnych komórek i tak naprawdę najbardziej w nich zachwyca mnie internet bezprzewodowy oraz możliwość rozmawiania z zastosowaniem telefonii internetowej. Mogę jechać do innego kraju, nawet takiego gdzie roaming jest potwornie drogi, i rozmawiać z kim chcę z naszego kraju za grosze.

Oczywiście muszę być w zasięgu internetu bezprzewodowego, ale w dzisiejszych czasach na każdym rogu ulicy można namierzyć darmowy hotspot. Wiem bo nawet jak byłem na Teneryfie to każdego dnia łączyłem się z Polską właśnie dzięki temu, że moja komórka ma wbudowaną telefonię internetową. DO tego dzięki temu że ma bezprzewodowy internet to mogłem sobie przez przeglądarkę pobierac i oglądać najnowsze teledyski na bieżąco i przez czas urlopu nie wypadłem z branży. teledyski to moja pasja i musze je oglądać regularnie.

Chciałbym jednak rozwijac sie i nie tylko oglądac teledyski, ale także samemu zacząć je kręcić. Na teledyskach i filmikach z wesel oraz ślubów można nieźle zarobić i to nie tylko w Szczecinie gdzie mieszkam, ale praktycznie w całej Polsce. Mam na oku juz profesjonalny sprzęt zarówno do filmowania jak i do montazu teledysków ślubnych i weselnych. Chcę żeby moja przyszła firma prosperowała nie gorzej niż ta – Teledysk ze ślubu i wesela Szczecin – Weselko.pl