Domeny na sprzedaż

domeny

domeny

Okazuje się, że warto przeglądać różne ogłoszenia nawet jak nie szuka się w nich niczego ciekawego. Często można trafić na coś, czego nawet się nie spodziewamy. Podczas czytania ogłoszeń internetowych zauważyłem na dużą ilość dotyczących sprzedaży domen. Nie musiałem wcale długo rozważać kwestii, że znalazłem właśnie ciekawy pomysł na interes.

Skoro strony internetowe powstają jak grzyby po deszczu, zatem musi być adekwatny popyt na domeny. Inwestycje w domeny mogą być właśnie tym pomysłem jakiego szukałem. Dysponuję pewnym zasobem gotówki, który mógłbym zaangażować w zakup domen. Obserwując średnie marże jakie nakładają handlarze domen, to wynika z tego, że zysk jest całkiem niezły.

Znalazłem już nawet dobre miejsce w któym wystawiane są domeny na sprzedaż (http://domeny.webol.pl/). Skoro na tym portalu każdy może zamieścić swoje portfolio domen, to dlaczego ja nie mógłbym tego zrobić ? Jeśli dodatkowo to nic nie kosztuje, to nawet może się okazać, że mój nowy biznes nie będzie miał dużych stałych kosztów. Chwilowo nie rozwiązałem jeszcze kwestii : gdzie kupić domeny, ale to zdaje się tylko kwestia czasu.