Boks ogłoszenia

Czy zdajecie sobie sprawę , że istnieje takie coś jak giełda bokserów i , że oni lub ich managerowie zamieszczają także ogłoszenia w internecie. Boks to także jest biznes i tak jak wszystko wymaga promocji, reklamy oraz dobrej organizacji. Ogłoszenia promujące boks stają się coraz bardziej oczywiste i popularne.

Ja sam któregoś razu potrzebowałem skorzystac z usług boksera na telefon bo organizowałem walkę dla mojego kolegi, któremu zamarzył się boks zawodowy. Przeglądałem ogłoszenia w internecie bokserów ze Słowacji i udało mi się znaleźc takiego z którym teoretycznie powinien wygrać. Cena nie byłą także wygórowana więc udało mi się wszystko ładnie dopiąć i mój kolega mógł zabłysnąć na dużej gali bokserskiej i zwyciężył, gdy weszliśmy do ringu.

Jednak jego przygoda z boksem nie potrwała długo ponieważ doznał groźnego wypadku i urazu głowy, a co za tym idzie nie jest już zdolny do tego żeby czynnie uprawiać boks. Może jeszcze kiedyś zdecyduję się zabawić w managera bokserskiego, ale tylko wtedy, gdy będe pewny, że mój zawodnik ma realne szanse na odniesienie zwycięstwa niewazne czy przez nokaut czy poprzez decyzje sędziów.