Kategoria: Biznes w internecie

Własna firma w internecie

Czy w internecie można zarobić ? Widząc ile codziennie powstaje nowych witryn, które mają jeden cel – zarabianie w internecie, można jednoznacznie stwierdzić, że internet stał się nowożytnym Klondike. Tysiące ludzi szturmują internet w poszukiwaniu najlepszej formy zarabiania pieniędzy.

Własny biznes to masa dodatkowych obowiązków

Na początku jak mamy świezy pomysł na własny biznes to zastanawiamy się tylko nad błahymi rzeczami, z biegiem czasu jednak przychodzi do podejmowania naprawdę trudnych decyzji. Mowa o własnej firmie, gdzie z roku na rok staje się ona bardziej absorbująca.

Niechęć do kredytów a pożyczki pozabankowe

Wymienić można wiele rzeczy, które zniechęcają ludzi do zaciągania kredytów w bankach. Podstawowym czynnikiem jest bardzo wysoka cena tych produktów finansowych – nie wolno zapominać o tym, że kredyt to nie tylko odsetki, ale również szereg tak zwanych okołokredytowych kosztów jakie trzeba uiścić z własnej kieszeni.

Pożyczka bez weryfikacji w BIK

Weryfikacja potencjalnych klientów banków w Biurze Informacji Kredytowej to jedna z podstawowych czynności mających związek z oceną zdolności kredytowej.

Pożyczka dla bezrobotnych

W sytuacjach, kiedy potrzeby finansowe są bardzo nagłe i palące najczęściej nie można liczyć na pomoc ze strony banku – zwłaszcza wówczas, kiedy o takowe wsparcie ubiega się osoba bezrobotna.

Opinie o kredytach hipotecznych w Polbanku

Budowa domu – to nie takie proste. Przed laty wybudowanie domu było zdecydowanie łatwiejsze. Nie patrzmy już tutaj nawet na te wszystkie formalności, jakie to będziemy zmuszeni spełnić, a po prostu na same koszta.

Pożyczki pozabankowe i kryzys

Wydawać by się mogło, że ogólnoświatowy kryzys gospodarczy omija Polskę. Potwierdzają to nawet statystyki przedstawiane przez ekonomistów. Jednak coraz więcej osób w naszym kraju zaczyna indywidualnie doświadczać problemów finansowych.

Kredyty na dowód chwilówki

Kredyt hipoteczny – wady i zalety. Wieczne pomieszkiwanie w wynajmowanym mieszkaniu jest czymś, co zdecydowanie mija się z jakimkolwiek celem.

Doradcy finansowi

Pieniądze i kwestia zaufania obcej osobie Kiedy w grę wchodzą pieniądze zdecydowana większość osób staje się nad wyraz ostrożna. Nic więc dziwnego, że wolimy inwestować na własną rękę, nie zaś dopuszczając do naszej gotówki jakieś obce osoby.